• JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 381
Menu
Agencja marketingowa

MŚ w ręcznej: mamy półfinał!

Nasze piłkarki w meczu z Francuskami momentami grały znakomicie, a nawet prowadziły pięcioma bramkami. W końcówce meczu  oglądaliśmy prawdziwy  horror.

Wynik POLSKA - FRANCJA   22:21 (11:8)

Serbia pokonała Norwegię 28:25 i awansowała do półfinału mistrzostw świata piłkarek ręcznych. Gospodynie turnieju w walce o finał zmierzą się z reprezentacją Polski.

Do przerwy gospodynie przegrywały z obrończyniami tytułu 15:16. Do 50. minuty wynik oscylował wokół remisu. Serbki podkręciły tempo i zdobyły kilkubramkową przewagę. Gospodynie do końca utrzymały korzystny wynik i mogły świętować awans.

W walce o finał reprezentacja Serbii zmierzy się z Polską, która po znakomitym meczu pokonała Francję 22:21. Spotkanie półfinałowe zostanie rozegrane w piątek (początek meczu o godz. 20:45).

Serbia - Norwegia 28:25 (15:16)