• JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 381
Menu
Agencja marketingowa

Koniec dobrej passy. Polscy przegrali ze Słowenią 0:2

Pierwszą i to smutną porażkę w meczach eliminacyjnych Euro 2020 zaliczyła reprezentacja Polski. Podopieczni Jerzego Brzęczka po słabym meczu przegrali ze Słowenią 0:2. W 35. minucie meczu bramkę na 1:0 zdobył Aljaz Struna.

Gola na 2:0 w 65. minucie spotkania strzelił Andraz Sporar. Chwilę później piłkę do siatki wpakował Kamil Grosicki, bramka jednak nie została uznana. O koleje punkty biało-czerwoni powalczą w poniedziałek (09.09).

Na PGE Narodowym reprezentacja Polski zmierzy się z Austrią. Po pięciu meczach Polska zajmuje pierwsze miejsce w grupie G.