Menu


Joanna Jędrzejczykprzegrała walkę o tytuł.

Joanna Jędrzejczyk (14-1) doznała pierwszej porażki. Na gali UFC 2017, która odbyła się w Nowym Jorku, Polka została znokautowana już w pierwszej rundzie przez Rose Namajunas (7-3) w walce o tytuł w wadze słomkowej.

 

Jeszcze przed walką Jędrzejczyk wyglądała na bardzo pewną siebie. Krzyczała cały czas coś w kierunku rywalki. Gestami rąk, trochę takimi przywołującymi, starała się zastraszyć 25-letnią Amerykankę.

Na twarzy tej ostatniej nie widać jednak było przerażenia, a jedynie koncentrację. Przy przedstawianiu obu zawodniczek Polka starała się jeszcze bardziej wystraszyć rywalkę.

Podkreślała, że to ona jest mistrzynią. Tuż przed rozpoczęciem walki Jędrzejczyk jeszcze krzyknęła coś do Namajunas. Amerykanka zdążyła jeszcze odepchnąć Polkę i za moment obie ruszyły na siebie.

Dla Polki to była pierwsza porażka w karierze w 15 walce. Straciła też tytuł mistrzyni, jaki dzierżyła od marca 2015 roku.

Przypomnijmy, że Jędrzejczyk była uznawana za najlepszą na świecie zawodniczkę MMA bez podziału na kategorie wagowe.

 

 

sport

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Reklama

Jakiej pracy szukasz?   Gdzie?      
oferty pracy
Oferty pracy
powered by Jobrapido
   
zawód, stanowisko, słowo kluczowe   miejscowość lub województwo    

              Wiadomości            Wydarzenia             Świat                Polityka                 Gospodarka                   Sport                     Waszym zdaniem                   Styl życia                                                         

stat4u