Menu


KSW 40: Mariusz Pudzianowski wygrywa z Jayem Silvą!

Mariusz Pudzianowski (MMA 12-5-1NC) niejednogłośną decyzją sędziów pokonał w walce wieczoru KSW 40 Jaya Silvę (MMA 10-12-1) i zanotował jedno z najcenniejszych zwycięstw w karierze.

Mariusz Pudzianowski świetnie rozpoczął bój z doświadczonym reprezentantem Angoli i zdecydowanie przeważał w 1. rundzie, gdzie udało mu się kilkukrotnie sprowadzić przeciwnika do parteru, jak również trafić Silvę w stójce.

Sił nie zabrakło "Pudzianowi" również na drugą odsłonę pojedynku, która miała podobny scenariusz. Głośny doping polskich kibiców napędzał Pudzianowskiego do dalszych śmiałych ataków, ale z każdą sekundą prezentował się on gorzej fizycznie i kończąc rundę na miękkich nogach, udał się do narożnika.

Trzecia runda była prawdziwą próbą siły charakteru dla reprezentanta Polski. Jay Silva, czując, że Pudzianowski opadł z sił, trafiał raz za razem rywala, a były strongman był na skraju nokautu.

Były pogromca Michała Materli szukał też próby poddania gwiazdy polskiej federacji MMA, ale resztą sił Mariusz Pudzianowski sprytnie odpierał ataki "Da Spyda Killi" i dotrwał do końca walki.

 

 

Więcej na: sportowefakty.wp.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Reklama

Jakiej pracy szukasz?   Gdzie?      
oferty pracy
Oferty pracy
powered by Jobrapido
   
zawód, stanowisko, słowo kluczowe   miejscowość lub województwo    

              Wiadomości            Wydarzenia             Świat                Polityka                 Gospodarka                   Sport                     Waszym zdaniem                   Styl życia                                                         

stat4u