Menu
Robert Kupisz: Teraz ikonami są osoby ładnie ubrane albo prowadzące jakiś głupi program w telewizji.

kwiecień 25, 2018

Robert Kupisz: Teraz ikonami są osoby ładnie ubrane albo prowadzące jakiś głupi program w telewizji.

  Projektant podkreśla, że ogromny wpływ na jego osobowość i spojrzenie na świat mieli ludzie, kt...

Walizka po męsku, czyli co zabrać na majówkę, by wyglądać modnie?

kwiecień 19, 2018

Walizka po męsku, czyli co zabrać na majówkę, by wyglądać modnie?

Za oknem błękitne niebo, słońce i zielona trawka, a wszystko to zachęca do wiosennych wypadów za mia...

Tatuże, czy to chwilowa moda?

kwiecień 17, 2018

Tatuże, czy to chwilowa moda?

Tatuaże, kiedyś były domeną osób z pogranicza prawa oraz należących do grup przestępczych, obecnie t...Jakich facetów szukają kobiety?

facet facet

Preferencje kobiet odnośnie mężczyzn często odbiegają od utartych stereotypów: 44% pań szuka dowcipnego, miłego chłopaka z sąsiedztwa, w typie weterynarza lub nauczyciela.

24% lubi typ macho, na przykład gliniarzy. 18% pokocha chętnie wiecznego zwycięzcę, pewnego siebie gracza.

12% lubi artystów – buntowników, szalonych, pełnych twórczych zdolności. 2% ma ochotę poznać zwariowanego mózgowca, na przykład informatyka. 53% kobiet wybrałoby rówieśnika. 44% twierdzi, że mężczyzna powinien być starszy. 3% lubi młodszych od siebie. 60% marzy o takim, który nie ukrywa swoich uczuć przy świadkach, ale nie posuwa się dalej. 12% uważa, że wystarczy trzymanie za rękę.

12% lubi, gdy partner potrafi posunąć się bardzo daleko. 11% cieszy się, gdy chłopak nie umie utrzymać przy sobie rąk. 5% uważa, że na uczucia miejsce jest tylko na osobności. 37% marzy o facecie, który pojawiłby się u swojej kobiety z butelką wina i płytą DVD, by wspólnie spędzić słodki wieczór na kanapie. 27% woli spontanicznych panów, gotowych porwać swoją dziewczynę z biura na szybki seks podczas lunchu.

21% preferuje romantyków, rezerwujących wieczór przy świecach w eleganckim bistro. 8% marzy o kolacji w czterogwiazdkowej restauracji i późniejszym dancingu. 7% chce wielbiciela przygód, który zabierze ją na wycieczkę w góry i nauczy wspinaczki. 38% marzy o burzliwym życiu erotycznym i namiętnym kochanku.

33% woli wesołego i kochającego zabawę kochanka. 16% chce poznać słodkiego i czułego w łóżku mężczyznę. 13% podnieca erotyczny awanturnik – im bardziej zwariowany, tym lepiej.

Według tych badań, idealny partner to dowcipny chłopak z sąsiedztwa, w tym samym wieku, umiejący okazywać uczucia, który z ukochaną kobietą lubi spędzać czas sam na sam, wpadnie z butelką wina i filmem, by posiedzieć na kanapie, jednocześnie jest namiętnym kochankiem i zagwarantuje wybrance burzliwe życie erotyczne.

 

 

zd24

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Reklama

Jakiej pracy szukasz?   Gdzie?      
oferty pracy
Oferty pracy
powered by Jobrapido
   
zawód, stanowisko, słowo kluczowe   miejscowość lub województwo    

              Wiadomości            Wydarzenia             Świat                Polityka                 Gospodarka                   Sport                     Waszym zdaniem                   Styl życia                                                         

stat4u