Menu

  

Trzy wskazówki jak być bardziej eko w 2018

styczeń 10, 2018

Trzy wskazówki jak być bardziej eko w 2018

Blue Monday, przypadający w trzeci poniedziałek stycznia, to według naukowców najbardziej depresyjny...

Kiedy związek dobiegł końca

grudzień 18, 2017

Kiedy związek dobiegł końca

Kiedy związek zbliża się ku końcowi, pojawia się bardzo wiele emocji i uczuć prowadzących do nieusta...

Natasza Urbańska: kobiety powinny dawkować erotyzm

grudzień 16, 2017

Natasza Urbańska: kobiety powinny dawkować erotyzm

W kobietach najfajniejsza jest kokieteria – uważa wokalistka. Jej zdaniem seksapil powinno się umi...

Jakich facetów szukają kobiety?

facet facet

Preferencje kobiet odnośnie mężczyzn często odbiegają od utartych stereotypów: 44% pań szuka dowcipnego, miłego chłopaka z sąsiedztwa, w typie weterynarza lub nauczyciela.

24% lubi typ macho, na przykład gliniarzy. 18% pokocha chętnie wiecznego zwycięzcę, pewnego siebie gracza.

12% lubi artystów – buntowników, szalonych, pełnych twórczych zdolności. 2% ma ochotę poznać zwariowanego mózgowca, na przykład informatyka. 53% kobiet wybrałoby rówieśnika. 44% twierdzi, że mężczyzna powinien być starszy. 3% lubi młodszych od siebie. 60% marzy o takim, który nie ukrywa swoich uczuć przy świadkach, ale nie posuwa się dalej. 12% uważa, że wystarczy trzymanie za rękę.

12% lubi, gdy partner potrafi posunąć się bardzo daleko. 11% cieszy się, gdy chłopak nie umie utrzymać przy sobie rąk. 5% uważa, że na uczucia miejsce jest tylko na osobności. 37% marzy o facecie, który pojawiłby się u swojej kobiety z butelką wina i płytą DVD, by wspólnie spędzić słodki wieczór na kanapie. 27% woli spontanicznych panów, gotowych porwać swoją dziewczynę z biura na szybki seks podczas lunchu.

21% preferuje romantyków, rezerwujących wieczór przy świecach w eleganckim bistro. 8% marzy o kolacji w czterogwiazdkowej restauracji i późniejszym dancingu. 7% chce wielbiciela przygód, który zabierze ją na wycieczkę w góry i nauczy wspinaczki. 38% marzy o burzliwym życiu erotycznym i namiętnym kochanku.

33% woli wesołego i kochającego zabawę kochanka. 16% chce poznać słodkiego i czułego w łóżku mężczyznę. 13% podnieca erotyczny awanturnik – im bardziej zwariowany, tym lepiej.

Według tych badań, idealny partner to dowcipny chłopak z sąsiedztwa, w tym samym wieku, umiejący okazywać uczucia, który z ukochaną kobietą lubi spędzać czas sam na sam, wpadnie z butelką wina i filmem, by posiedzieć na kanapie, jednocześnie jest namiętnym kochankiem i zagwarantuje wybrance burzliwe życie erotyczne.

 

 

zd24

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Reklama

Jakiej pracy szukasz?   Gdzie?      
oferty pracy
Oferty pracy
powered by Jobrapido
   
zawód, stanowisko, słowo kluczowe   miejscowość lub województwo    

              Wiadomości            Wydarzenia             Świat                Polityka                 Gospodarka                   Sport                     Waszym zdaniem                   Styl życia                                                         

stat4u