Logo
Wydrukuj tę stronę

W El Clasico padł remis 2:2

222 Gran Derbi na Camp Nou zakończyły się remisem 2:2. Obie bramki dla Dumy Katalonii strzelił Leo Mesii, a dla klubu ze stolicy Cristiano Ronaldo.

Tym razem w meczu uważanym za największy klasyk świata padł remis (47 w historii spotkań obu drużyn). Bramki zdobywały tylko największe gwiazdy obu drużyn-dla Barcelony Leo Messi w 31 i 61 minucie, a dla Realu Cristiano Ronaldo w 23 i 66 minucie.

Mecz obył się bez większych kontrowersji, które często towarzyszom spotkaniom obu tych drużyn – jedna z nielicznych kontrowersyjnych sytuacji miała miejsce na początku drugiej połowy kiedy to Pepe wyraźnie sfaulował Andresa Iniestę, ale po tej sytuacji sędzia dał Barcelonie tylko rzut rożny.

Real dzięki remisowi awansował na 5 pozycję w tabeli la ligi, ale wciąż ma 8 punktów straty do prowadzącej Barcelony, która nie przegrała jeszcze żadnego meczu w tym sezonie.