Menu
Jesteśmy jednym z najbardziej nieufnych narodów na świecie

marzec 12, 2018

Jesteśmy jednym z najbardziej nieufnych narodów na świecie

W ciągu ostatniego roku wzrósł poziom zaufania Polaków wobec rządu (+5 p.p.), mediów (+3 p.p.), bizn...

Konkubinat nasza rzeczywistość

marzec 07, 2018

Konkubinat nasza rzeczywistość

Wysyp konkubinatów i pozamałżeńskich dzieci, to tam, gdzie największe bezrobocie. System zasiłków a ...

Dzień Kobiet Pierwszy raz w roku 1909

marzec 01, 2018

Dzień Kobiet Pierwszy raz w roku 1909

Dzień Kobiet, to coroczne święto obchodzone w dniu 8 marca. Pierwszy Dzień Kobiet, obchodzony był 28...Czy można swobodnie wypowiadać się w mediach w XXI wieku?

Często zadajemy sobie pytanie czy istnieje coś takiego jak „wolne Media” czy za nasze wypowiedzi może spotkać nas kara czy tylko politycy mogą obawiać się procesów w Trybie wyborczym podczas Kampanii ?

otóż nie.


 

Radny gminy Lesznowola Michał Otręba otrzymał wyrok sądu  orzekający iż sąd w terminie 2 miesięcy od uprawomocnienia się wyroku nakazuje zamieszczenia na pierwszej stronie gazety „Kurier południowy” oraz wyemitowania na antenie TV Polsat o godz 18:45 przed programem informacyjnym „Wydarzenia” oraz odczytanie przeprosin podczas wyświetlania się planszy informacyjnej oraz zapłaty na rzecz powódki 30 tys zł .

Za słowa wypowiedziane w programie „interwencja „ o treści „ przychodzi lato suche i proszę sobie wyobrazić taka sytuacje , że idzie na policje że jej wode ukradłem z działki że jej ślimaki pomarły „

 

Zastanawiające jest to czy telewizja Polsat musi wyrazić zgodę na emisje takich przeprosin , w końcu wypowiedziana przez Pana Michała Otręba pochodzi z programu „interwencja „ a Polsat jest telewizja prywatna … następnie warto zaznaczyć że Pan Michał Otręba nie jest Politykiem a osobą prowadzącą działalność gospodarczą oraz sprawującą mandat radnego czy w związku z tym zasługuje na tak wysoką kare finansową.Do tej sprawy będziemy wracać !

 

 

 

Wiadomości

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Reklama

Jakiej pracy szukasz?   Gdzie?      
oferty pracy
Oferty pracy
powered by Jobrapido
   
zawód, stanowisko, słowo kluczowe   miejscowość lub województwo    

              Wiadomości            Wydarzenia             Świat                Polityka                 Gospodarka                   Sport                     Waszym zdaniem                   Styl życia                                                         

stat4u