Menu


Macierewicz w oczach Biedronia

Robert Biedroń korzystając z okazji bycia na wizji w charakterze prowadzącego Saturday Night Live Polska powiedział co myśli o Ministrze Obrony Antonim Macierewiczu.

Z racji tego, że program miał charakter komiczny Biedroń miał możliwość wykazania się humorem w kwestii poszczególnych polityków, aczkolwiek pokazać jak sam ich postrzega.

Jeden z gagów dotyczył wieszania twarzy polityków na choince. Prezydent ,,zawisł’’ na drzewku świątecznym daleko za prezesem PiS, natomiast szef MON zajął miejsce jako choinkowy czubek, gdyż jak dodał Biedroń ,,Czubek pasuje na czubek’’.

- ,,Super, że jesteście, jak mawia Angela Merkel do uchodźców’’ - powiedział Biedroń witając gości. Później pozwolił sobie na żart w kierunku kobiet obecnych na sali, które bawią się, zamiast przygotowywać mężczyznom Wigilię, tak jak chcieliby autorzy pasków TVP Info.

Prezydent Słupska powiedział, że ma nadzieję, iż w święta politycy również będą mówili ludzkim głosem, bo "jak na razie Krystyna Pawłowicz tylko na niego szczeka".

Zebranym bardzo przypadł do gustu sposób poprowadzenia programu komediowego przez Biedronia. Uznali, że nadaje się na komika.

 

 

 

Wiadomości, wydarzenia

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Reklama

Jakiej pracy szukasz?   Gdzie?      
oferty pracy
Oferty pracy
powered by Jobrapido
   
zawód, stanowisko, słowo kluczowe   miejscowość lub województwo    

              Wiadomości            Wydarzenia             Świat                Polityka                 Gospodarka                   Sport                     Waszym zdaniem                   Styl życia                                                         

stat4u