Menu


Mamed Chalidow pozostanie w KSW, bedzie walka w połowie 2018 roku.

Od miesięcy trwają spekulacje, czy Mamed Chalidow pozostanie w KSW, czy jednak przejdzie do organizacji ACB, która skłonna jest wyłożyć na ten cel znaczne środki.

Trochę światła na przyszłość zawodnika rzucił szkoleniowiec Szymon Bońkowski, odpowiadając na pytania w studio gali KSW.

Trener Szymon Bońkowski pracował podczas ostatniej gali KSW 41, stojąc w narożniku Grzegorza Szulakowskiego, który efektowną skrętówką poddał groźnego Kamila Szumuszowskiego. Bońkowski wspólnie w Pawłem Derlaczem w klubie Berkut Arrachion Olsztyn przygotowują do kolejnego startu Mameda Chalidowa.

- Nie mogę za Mameda ogłosić oficjalnie co z nim dalej, lecz wkrótce zostanie to ogłoszone. Jest nadal mistrzem KSW. Mogę jedynie zdradzić, że ma już termin walki w pierwszej połowie przyszłego roku. Termin jest już ustalony, wkrótce się o wszystkim dowiecie - mówił Bońkowski.

Do Mameda ustawia się długa kolejka rywali, na rewanż czeka Michał Materla, który gdyby nie jego areszt, zapewne walczyłby z nim na KSW 39 na PGE Narodowym.


Ostatnio chęć walki wyraził mistrz KSW w wyższej dywizji Tomasz Narkun, który zadeklarował, że mogliby się spotkać w catchweight 93kg.

Trener zapasów komplementował także występ Damiana Janikowskiego, który jego zdaniem dużo osiągnie w sporcie mieszanych sportów walki. - Przy tak niewielkim doświadczeniu w MMA, zachował się w wielu akcjach jak profesor.

Dobrze wybronił się w sytuacjach zagrożenia, wywierał presję całą walkę, zanotował bardzo dobry występ - argumentował Bońkowski.

 

 

sporty-walki.org

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Reklama

Jakiej pracy szukasz?   Gdzie?      
oferty pracy
Oferty pracy
powered by Jobrapido
   
zawód, stanowisko, słowo kluczowe   miejscowość lub województwo    

              Wiadomości            Wydarzenia             Świat                Polityka                 Gospodarka                   Sport                     Waszym zdaniem                   Styl życia                                                         

stat4u