Menu


Władimir Kliczko rozbity przez Anthony'ego Joshuę!

Anthony Joshua nadal niepokonany na zawodowych ringach. Brytyjczyk wygrał przez techniczny nokaut w 11. rundzie sobotnią (29 kwietnia) walkę z Władimirem Kliczką, unifikując tytuły federacji WBA i IBF wagi ciężkiej.

Niewiele jednak brakowało, a starcie skończyłoby się triumfem Ukraińca. Kliczko posłał bowiem Joshuę na deski w 6. rundzie, ale nie potrafił pójść po tym nokdaunie za ciosem.

- Myślę, że była to dobra walka, która podobała się publiczności. Oczywiście chciałbym siedzieć tu w roli zwycięzcy tego pojedynku. AJ wykonał dobrą pracę.

Cały czas próbował, cały czas był skoncentrowany i nawet gdy zaliczył nokdaun, potrafił się podnieść. Być może to ja powinienem był zrobić coś więcej po tym, gdy posłałem go na deski. Co do pytań, czy walka została przerwana słusznie, czy mogła potrwać dłużej, w tej chwili nie ma to żadnego znaczenia.

Stało się, jak się stało. Sędzia podjął decyzję, a ja muszę ją uszanować. Jako pięściarz chciałbym oczywiście walczyć tak długo, jak to możliwe - skomentował Władimir Kliczko.

 

xnews

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Reklama

Jakiej pracy szukasz?   Gdzie?      
oferty pracy
Oferty pracy
powered by Jobrapido
   
zawód, stanowisko, słowo kluczowe   miejscowość lub województwo    

              Wiadomości            Wydarzenia             Świat                Polityka                 Gospodarka                   Sport                     Waszym zdaniem                   Styl życia                                                         

stat4u